Працюємо без вихідних: з 9:00 до 19:00
(067) 1000-662 (099) 1000-662 Зворотний дзвінок

Проставки для колісних дисків

Ми проти використання проставок, але все ж таки, якщо Ви твердо вирішили їх встановити - пропонуємо зробити це у нас, оскільки у нас є досвід їхнього виготовлення та встановлення. Ми гарантуємо якість. Можливе виготовлення проставок під замовлення з відправкою в будь-яке місто України. Харків, Київ, Донецьк, Львів, Луганськ, Сімферополь, Одеса, Луцьк, Чернігів, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Чернівці, Луганськ та інші.


Проставки коліс призначені для зміни вильоту (ЕТ) колісних дисків і розширення колії автомобіля. Встановлення проставок під диски дає змогу збільшити колісну базу автомобіля, надати йому більш агресивного і спортивного зовнішнього вигляду, а також поліпшити динаміку водіння. виносні проставки часто необхідні під час встановлення тюнінгового обважування кузова автомобіля або спортивної підвіски. 

У першому випадку, проставки для дисків дають змогу поліпшити зовнішній вигляд автомобіля завдяки візуальному збільшенню виносу коліс, у другому - дадуть змогу уникнути зачіпання колісних дисків або шин об нерухомі деталі підвіски.

Нарешті, за допомогою проставок на колеса можливе встановлення на автомобіль ширших шин і колісних дисків, що відрізняються за вильотом від оригінальних параметрів.


Варіант 1.

Товщина проставок становить 3-6 мм. Ці проставки виготовлені без маточини для колісного диска, оскільки їх невелика товщина дозволяє диску центруватися по штатній маточині автомобіля. У багатьох випадках для встановлення цього варіанту проставок достатньо довжини штатних колісних болтів або шпильок. Використання цих проставок для дисків практично не дає візуального ефекту розширення колісної бази, але дає змогу встановити, наприклад, колісні диски, які під час установлення без проставок зачіпають гальмівні супорти автомобіля, а також ширші спортивні покришки.

 

Варіант 2.

Товщина проставок становить 12-20 мм. Конструкція цих проставок включає в себе наявність маточини для центрування колісного диска, що виключає дисбаланс під час руху автомобіля. Після встановлення проставок цього варіанту стає досить помітним розширення колісної бази і збільшення колії автомобіля. Зазвичай ці проставки встановлюють саме для досягнення візуального ефекту виносу коліс і надання агресивнішого вигляду автомобілю, а також щоб уникнути "втоплення" коліс під час встановлення спортивного обважування кузова і розширювачів колісних арок.

Під час встановлення цього варіанту проставок коліс в обов'язковому порядку необхідне використання високоякісних колісних болтів або шпильок Bimecc. Звертаємо увагу, що для надійного кріплення колісного диска і проставки до маточини кількість повних обертів колісного болта або гайки під час закручування має бути не меншою, ніж 5-6. 

 

Варіант 3.

Товщина проставок 20-40 мм. Так само є можливість встановлення дисків з іншою міжцентровою відстанню. Особливістю цього варіанту є наявність у конструкції колісних шпильок. При установці проставка спочатку кріпиться спеціальними болтами або гайками, а потім колісний диск кріпиться безпосередньо до проставки. Ця конструкція дає змогу використовувати ці проставки для різних типів позашляховиків 4х4, а також значно спрощує встановлення проставок на ті автомобілі, кріплення коліс у яких здійснюється за допомогою гайок, оскільки відпадає необхідність у придбанні та встановленні подовжених шпильок під проставки.

 
loader