Працюємо без вихідних: з 9:00 до 19:00
(067) 1000-662 (099) 1000-662 Зворотний дзвінок

Гарантія

Після покупки товару в інтернет-магазині "Шинпортал", покупці вберігають себе від браку на заводах. Якщо з'явиться спірна ситуація, то можна звернутися за допомогою за номерами гарячих ліній:

 • (067) 1000-662;
 • (099) 1000-662;
 • (061) 222-666-2.

Відповідно до Закону "Про захист прав споживача", будь-яку покупку можна повернути протягом двох тижнів після придбання. Варто зазначити, що вам не доведеться пояснювати магазину причину повернення.  Такий закон буде актуальним, якщо покупець дотримується всіх умов гарантійного повернення.

Отримання покупки

Після отримання товару на пункті видачі (це може бути транспортна компанія або доставка за адресою), дуже важливо перевірити вміст посилки. Звертають увагу на правильність комплектації, а також відповідність товару замовленню. При купівлі шин або дисків, звертають увагу на такі показники:

 • комплектація;
 • наявність додаткових елементів: болти, шурупи, гайки і центрувальні колеса;
 • відповідність обраному типорозміру.

Особливості гарантії дисків

Такий специфічний товар, як диски, слід вибирати з граничною точністю. Перед установкою всього комплекту на автомобіль, приміряють диски на передню і задню маточину. Звертають увагу на те, щоб диск не зачіпав підвіски і рульову систему. Щоб перевірити, вивертають кермо в крайнє положення. Якщо все в порядку - сміливо встановлюють автогуму.

Якщо товар не підійшов за параметрами до вашого автомобіля, але вже застосовувався в справі (має сліди від покришок або шиномонтажного обладнання), то повернути або обміняти такі диски не можна.

В інтернет-магазині "Шинпортал" замінюють той виріб, який щось зачіпає при установці, не піддається балансуванню або має дефекти. Так обмінюють покупку або повертають гроші, залежно від вимог покупця.

Особливості гарантії шин

Гарантія на гуму активна після виявлення браку, після отримання товару в транспортній компанії або в пункті видачі. Коли виявляють брак під час експлуатації, то рішення про обмін або повернення приймає незалежна експертиза. Такі заходи проводяться експертами Заводу виробника, після офіційної заяви від продавця.

Варто зазначити, що всі транспортні витрати і витрати на саму експертизу переходять покупцеві. У разі підтвердження браку, інтернет-магазин виплачує вартість або змінює товар на якісний.

Процес проведення повернення

Оформлення повернення або обміну відбувається протягом 14 днів, після покупки. Головна умова - відсутність монтажних і експлуатаційних слідів.

Відповідно до Закону України, є дві причини повернення або обміну товару:

 • невідповідність якості, яку гарантує виробник;
 • не підходить з будь-якої іншої причини.

Якщо причина не належить до браку заводу, то транспортування і витрати обміну бере на себе покупець. Користуватися поворотною можливістю можна в таких випадках:

 • товар не пошкоджений покупцем під час експлуатації та монтажу;
 • при поверненні збережено комплектацію і цілісність упаковки;
 • збережено маркування, ярлики та чек покупки.

loader