Працюємо без вихідних: з 9:00 до 19:00
(067) 1000-662 (099) 1000-662 Зворотний дзвінок

Гарантія Диски

УВАГА ПЕРЕВІР ВІДПОВІДНІСТЬ КОЛІСНОГО ГАЙКОВОГО КЛЮЧА КРІПЛЕННЮ

Купивши диски, Ви отримуєте фірмову гарантію на 1 рік

При купівлі легкосплавних дисків надається право безкоштовного рихтування куплених дисків протягом року з моменту покупки!

Ми наполегливо пропонуємо провести монтаж дисків у нас, але якщо це не можливо з яких-небудь причин прочитайте уважно:

Руководство по установке легкосплавных дисков:

1. Зняти колесо з машини

2. Диск без автошини приміряти на маточину (на переднє і заднє колесо по черзі) для перевірки сумісності диска з деталями підвіски, рульового управління, елементами гальмівної системи.

3. Закріпити диск на балансувальному верстаті, прокрутити його, для того щоб упевнитися у відсутності браку виробництва, у вигляді "вісімок", еліпсів, ітд.

4. Перевірити центрувальні кільця, кріплення на відповідність деталям автомобіля. Болти мають закручуватися мінімум на 7 витків, при цьому не торкатися деталей гальмівної системи і ходової частини.

5. Якщо немає видимих перешкод, які могли б вплинути на якість їзди, можна починати шиномонтаж.

Претензії приймаються, якщо було дотримано вищевказаного порядку

Інструкція з експлуатації легкосплавних дисків

Кожен легкосплавний диск проходить лабораторний контроль на виробництві, і ми не сумніваємося в їхній високій якості. Наша компанія надає Вам, нашому покупцеві, гарантію на відсутність заводського браку.

Протягом року з моменту придбання, при виявленні прихованого виробничого браку, Ви зможете обміняти диск на інший з аналогічними параметрами, або отримати назад гроші сплачені за диск. 

Під час купівлі уважно перевірте зовнішній вигляд товару, комплектність і повну відповідність параметрам Вашого замовлення.

Зверніть увагу! Гарантія на товар припиняє діяти у випадках:

1. Будь-яких ушкоджень товару, отриманих унаслідок неправильного транспортування, зберігання, встановлення, використання товару в непризначених для цього умовах;

2. Встановлення та використання товару на транспортних засобах, для яких потрібне використання товару з іншими розмірними характеристиками;

3. Відновлення, зміни (модифікації) товару, використання непередбачених виробником аксесуарів;

4. Впливів на товар хімічними реактивами, фарбами, засобами для чищення, агресивного навколишнього середовища. При довготривалому зберіганні диска (понад 15 днів) обов'язкове миття поверхні диска нейтральним мийним засобом для усунення агресивних хімічних властивостей, що могли залишитися на поверхні диска, після його експлуатації, що дасть змогу уникнути пошкоджень лакофарбового покриття.

5. Зокрема, заборонено використовувати колісні диски на транспортному засобі з порушеною геометрією осі, при завищеному або заниженому тиску в автошині, перевантаженні транспортного засобу, а також на транспортному засобі, у якого перерозподіл навантаження на колесо перевищує індекс граничного навантаження на диск (див. допустимий показник навантаження на диск на зворотному боці диска).

Претензії щодо якості дисків розглядаються в суворій відповідності до Закону України "Про захист прав споживача".

loader